top of page

Wydarzenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości z cyklu Connect & Scale Up

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z firmą INVESTIN w ramach cyklu spotkań Connect & Scale Up organizuje wydarzenie pt. „Cyrkularna transformacja biznesu: Praktyczne wskazówki i inspiracje”.


Trwa już V edycja inicjatywy pn. Connect & Scale Up - jest to seria wydarzeń o charakterze wiedzowym i networkingowym, która ma na celu promocję polskich innowatorów i polskich innowacji, wsparcie projektów nastawionych na podejmowanie wyzwań biznesowych, czy też rozwiązywanie problemów i szeroko rozumianą współpracę.


Podczas najbliższego wydarzenia, ekspertka - dr inż. Agnieszka Sznyk, Prezes INNOWO, Instytutu Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju - opowie, jak w efektywny sposób wprowadzić cyrkularne modele biznesowe do przedsiębiorstwa, a także przedstawi dobre praktyki oraz korzyści płynące z takiego rozwiązania. W spotkaniu udział weźmie także Maja Wasilewska, Ekspert PARP, która zaprezentuje główne cele i zasady konkursu na najlepsze rozwiązania Gospodarki o Obiegu Zamkniętym.


Wydarzenie odbędzie się 3 lipca w godz. 10:00-11:30 w formule online na platformie Gridaly.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja.













Comments


INNOWO 
Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju
  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon

ul. Tyniecka 38, Warszawa 02-621 | Mokotów, Metro Wierzbno  |  +48667099033  |  kontakt@innowo.org

Chcesz otrzymywać zaproszenia na wydarzenia, szkolenia i webinary z zakresu gospodarki cyrkularnej i zrównoważonego rozwoju oraz innowacji w zdrowiu?

Zapisz się do NEWSLETTERA INNOWO

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page